Statistiky a analýzy

Důležitým nástrojem každého sázkaře ať už sází v jakékoliv sázkové kanceláři je výběr spolehlivých statistik a analýz. Základní statistiky, které by každý sázkař měl sledovat jsou poslední odehrané zápasy. Poslední vzájemná střetnutí těchto týmů nebo soupeřů. Pochopitelně postavení v tabulce a statistiky útoků a obran.

Na českém trhu je velmi unikátní nástroj Trefík.

Trefík, ale i jiné statistické stránky by měly nabízet následující statistiky a analýzy:

 1. Tabulka a pořadí v tabulce

  Aktuální tabulka soutěže
  V Trefíku lze zobrazit tabulku soutěže řazenou dle nejrůznějších kritérií. Zobrazení tabulky je nejsnazší dvojklikem na názvu soutěže v úvodním okně programu.

  Na následujícím obrázku je celková tabulka soutěže. Navíc jsou zobrazeny body pravdy, síla a výsledky v posledních šesti zápasech. Síla u týmu označuje jeho aktuální formu – čím je vyšší, tím daný tým do zápasů vstupuje jako větší favorit.

  Tabulka soutěže

  V následující tabulce jsou zobrazeny bilance z posledních šesti zápasů (6V = výhry v posledních šesti zápasech, 6R = remízy, 6P = prohry), celková domácí bilance, bilance z posledních čtyř domácích zápasů (4V, 4R, 4P), celková bilance ze zápasů venku a bilance z posledních čtyřech zápasům hraných venku:

  Tabulka soutěže

  Do další tabulky jsou započítány jen takové zápasy, kde daný tým vstřelil branku jako první. Je tak zřejmé, jaký má vstřelení první branky vliv na konečný výsledek zápasu:

  Tabulka soutěže

  2. Křížová tabulka

  Křížová tabulka soutěže
  V křížové tabulce soutěže jsou přehledně zobrazeny všechny výsledky v soutěži. U dosud neodehraných zápasů je pak zobrazeno datum, kdy se budou hrát.

  Křížová tabulka přináší v každém řádku výsledky všech domácích zápasů daného týmů. Ve sloupcích jsou pak výsledky zápasů, které tým hrál venku. Dvojklikem na zápasu se zobrazí detaily k zápasu (vypsané kursy, poločasy, střelci branek, …).

  Křížová tabulka soutěže

  Obdobně lze zobrazit výsledky části zápasu, například prvního poločasu:

  Křížová tabulka výsledků prvního poločasu

  Další ukázka zobrazuje výsledky pouze z domácích zápasů každého týmu tak, jak byly hrány za sebou. Jednotlivé výsledky (výhra, remíza, porážka) jsou barevně odlišeny. Tím lze získat intuitivně představu o sérii výsledků:

  Série výsledků ze zápasů hraných doma

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..