Sázení bez manipulačního poplatku

Manipulační poplatek, poplatek za sázku, vždy nějaké procento z částky, typicky 5%, nebo 10% si dříve brávaly sázkové kanceláře navíc z podané sázky. Vsazená částka tak byla například 100 + 10Kč při sázce na pobočce a manipulačním poplatku 10%. Manipulační poplatek sázkové kanceláře dlouho drželi i při sázení na internetu, kde nebyl 10%, ale jen 5%. Byl to jistý zisk sázkových kanceláří, který měli bez ohledu na to jestli sázka byla výherní nebo proherní. Konkurenční boj se zahraničními sázkovými kancelářemi ovšem donutil ty české manipulační poplatek na internetu stáhnout.

Sázení s manipulačním poplatkem

U některých sázkových kanceláří jako je třeba Fortuna, nebo Tipsport byl dlouho manipulační poplatek stále u sázek na pobočkách. Jejich vysvětlení bylo, že s příjímáním sázek na pobočkách mají určité náklady, musí platit nájmy a proto na pobočce manipulační poplatek berou… i tyto důvody se postupně stírají a sázkové kanceláře začínají nabízet napříč svými kanály sázení bez manipulačního poplatku.

Sázení bez manipulačního poplatku

Bere se už jako samozřejmé u sázení přes mobil, nebo sázek na internetu. Sázkové kanceláře musejí vydělávat na marži, na kterou mají nastavené kurzy a berličku v podobě manipulačního poplatku už konkurence z trhu vytlačila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..