Live sázky

Live sázky jsou sázky v průběhu zápasu. Něco co bylo dříve nemyslitelné. Zápas začínal v 19h. Sázky na tento zápas mohli být uzavřeny nejpozději 18:30. Pokud jste přišli do sázkové kanceláře později, měli jste smůlu. Tohle je ovšem minulostí. Naopak, spousta sázkařů přichází se svými mobily, nebo ke svým počítačům se začátkem zápasu a sází až v jeho průběhu, zatímco daný zápas sledují v televizi v přímém přenosu, nebo dokonce přímo z tribuny na fotbalovém stadionu.

Live sázky – jak je to s kurzy?

Kurzy se během zápasu pochopitelně každou chvíli mění. Kurzy obecně představují pravděpodobnost s jakou jeden či druhý tým vyhraje… a pochopitelně s každým vstřeleným gólem se tato pravděpodobnost mění. A nejen se vstřelenými góly, ale se všemi dalšími aspekty probíhajícího zápasu: zbývající čas do konce, vyloučení klíčového hráče, zranění, změna počasí, či podobně.

Live sázky – na co se sází?

Live sázky se sází úplně na všechno a pochopitelně nejčastěji na to, co lze sledovat v přímém přenosu ať už v televizi, na stadionu nebo v tzv live streamu, tedy v přímém přenosu na stránkách sázkových kanceláří. Nejoblíbenější jsou live sázky na tenis, následují live sázky na fotbal, live sázky na hokej a live sázky na basketball.

Live sázky na tenis

Live sázky na tenis jsou výhodnější než přímé tenisové sázení IMO. Například je to spousta hráčů, kterým chvíli trvá, než se dostanou do zápasu a mohou ztratit první 3/4 hry nebo dokonce první set a pak se vrátit a vyhrát. Hlavní strategie, kterou dělám já, je ve čtyřhře tenisu, když jeho vyrovnaný zápas a jeden z týmů ztratil první set, pak je vracím, abych vyhrál s dobrými šancemi, protože 3. set je super-breaker ve všech dvojitých utkáních kromě gran-slams. Dávejte pozor na hráče a zdvojnásobte sázky!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..