Kontrola tiketu

K sázkovým kancelářím a sázkám pochopitelně patří i kontrola tiketu. Zkontrolovat tiket si chce každý sázkař, ať už sází u Fortuny, Chance, Tipsportu, nebo u Sazky na číselné loterie jako je Sportka, Šťastných deset, nebo Euromiliony. Určitě znáte ten pocit, žmouláte v ruce upocený tiket s vašimi šťastnými čísly, nebo sportovními zápasy a chcete vědět jestli jste vyhráli nebo ne?

Kontrola tiketu – vyhráli jste?

To je přesně ten dotaz každého hráče a sázkaře po odehrání zápasu nebo losování čísel. Kontrola tiketu probíhá buď na pobočce, u terminálu, nebo může proběhnout online na internetu či mobilní aplikaci. Zadáte číslo tiketu, nebo prostě zkontrolujete vaše vsazená čísla a aktuální tažená čísla z posledního tahu. Kontrolu tiketu na internetu nabízejí všechny naše legální sázkové kanceláře. Zkontrolovat tiket můžete u sázkové kanceláře Fortuna, u sázkové kanceláře Tipsport, nebo u sázkové kanceláře Chance. Všechny na to mají svou speciální stránku, kam se zadá číslo sázenky. Stránka, kde se dají všechny tikety zkontrolovat najednou je kontrola-tiketu.cz. Zkontrolujte si svůj tiket i vy! Tak co vyhráli jste?

Pravidelně kontrolují svoje tikety ti, kteří vsází šťastná čísla u číselných loterií. Sazka Sportka Kontrola tiketu je vám k dispozici. Vždy aktuální vylosovaná čísla najdete a můžete je porovnat se svými vsazenými čísly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..