sazky na fotbalove zapasy

Sázení Juventus – Neapol

Dva věhlasné italské celky, z nichž jeden je doslova mistrem uplynulé dekády a druhý vstal z popela, v němž ještě relativně nedávno byl. Dnes jde o soupeře o ligový titul, stejně dobře se oba celky představují pravidelně i v rámci evropských pohárů. Ještě v roce 2006 byla Neapol v Serii B, potom ale nastal nevídaný vzestup, vedený i slovenskou hvězdou Markem Hamšíkem. Ale zbývá jedna zapeklitá otázka – na koho si vsadit, když zrovna přijde zápas těchto dvou celků?

Sázení Juventus vs. Neapol aneb souboj Dybaly a Hamšíka

Starou dámu nyní táhnou dva udatní Argentinci, Paulo Dybala a Gonzálo Higuaín, kteří útočí na trofej pro nejlepšího ligového kanonýra. Výborně je doplňuje Chorvat Mario Mandžukič, jenž odvede vždy skvělou černou práci. To ale samozřejmě není zdaleka vše, sázení Juventus vs. Neapol je poměrně obtížné i z toho důvodu, že Juventus má precizní obranu a v Neapoli jsou na tom hodně obdobně. Osmnáct inkasovaných branek během třiadvaceti zápasů, to je v italské Serii A zatím nejméně. Juventus za to vděčí nejen precizně fungující obraně, ale pochopitelně i velezkušenému brankáři Buffonovi.

Juventus už dávno nemá jen italské opory, jako tomu bylo třeba na přelomu milénia, ale totéž platí i o Neapoli a dalších italských mužstvech. Dokonce, snad i proto nepostoupila Itálie na letošní světový šampionát v Rusku, když ji v baráži převálcovala švédská legie. I Neapol však má své střelce, jsou jimi Lorenzo Insigne a především Dries Mertens. Španělské hvězdy jako Raúl Albiol nebo José Callejón jsou takové světová extratřída.

Na koho si vsadit? Jednoznačné to tedy nikdy nebude

I proto je těžké tipovat vítěze, nakonec, posledních pár zápasů sice většinou dopadlo pro Juventus, ale rozdíl byl vždy velmi malý. V zápase obvykle nepadnou více než čtyři branky, i když jsou na obou stranách kanonýři k pohledání. Snad i proto, že jejich soupeřem jsou precizně fungující obrany. Kompaktnost obran je u italských týmů tématem posledních několika generací, Italy vždy zdobila pečlivost a taktická vybroušenost.

Sázení Juventus vs. Neapol nemusí být ale jen o výsledku. Zkuste si vsadit třeba na střelce, kterým může být právě jeden z věhlasných útočníků. Dá se říci, že se trefíte snadněji a cílem nad jiné je přece úspěšný tiket, na kterém se to bude co nejvíce zelenat, že? V letošní sezoně se obě strany perou o titul, který ale nakonec skončí takřka s jistotou na severu Itálie. Juventus je už po léta hegemonem, ačkoliv si prožil pád na samé dno po aféře Calciopoli. Po vstupu automobilky Fiat mezi sponzory klubu je však jasné, že se může pyšnit i jedním z nejzajímavějších rozpočtů nejen v Itálii, ale vlastně i v celé Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..