Lipsko – Stuttgart – 20.08.2021 20:30

Lipsko přivítá v pátek ve 20:30 v rámci 2. kola Bundesligy v Red Bull Areně Stuttgart. V tomto utkání se střetne vícemistr loňského ročníku s devátým mužstvem loňského ročníku.

Předzápasová analýza Lipsko proti Stuttgartu

V pátek se odehraje 2. kolo Bundesligy, ve kterém se ve 20:30 spolu střetnou Stuttgart a Lipsko. Svěřenci domácího trenéra Jesse Marscha jsou vícemistrem loňského ročníku, hostující Stuttgart skončil na 9. příčce tabulky. Minulé měření sil v Red Bull Areně ovládli domácí hráči Lipska 2:0.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Bundesligy

Lipsko v minulém ligovém kole hrálo proti Mainz a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub ze Stuttgartu získal s Greutherem Fürth tři body. Domácím hráčům se ještě nepodařilo vstřelit branku. V dresu hostujícího týmu Stuttgartu se v prvním zápase dvakrát prosadil Marc–Oliver Kempf. Domácí Lipsko se představí poprvé před domácími fanoušky, stejně tak hostující Stuttgart odehraje první venkovní zápas.

Tým Pozice Zápasy Výhry Remízy Prohry Body Skóre
Leipzig 14 1 0 0 1 0 0:1
Stuttgart 1 1 1 0 0 3 5:1

Dobré vědět:

• V 5 z posledních 5 zápasů Lipsko nevstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Stuttgart nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)