Leverkusen – Mönchengladbach – 21.08.2021 18:30

Leverkusen přivítá v sobotu v 18:30 v rámci 2. kola Bundesligy v BayAreně Mönchengladbach. Svěřenci domácího trenéra Gerarda Seoane jsou šestým mužstvem loňského ročníku, hostující Mönchengladbach skončil na 8. příčce tabulky.

Předzápasová analýza Leverkusen proti Mönchengladbachu

Další, v pořadí již 2. kolo Bundesligy nabídne střetnutí mezi Leverkusenem a Mönchengladbachem, které se odehraje v sobotu od 18:30 v BayAreně. Utká se šestý tým loňského ročníku s osmým mužstvem loňského ročníku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Borussia Parku a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Leverkusenu 0:1.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

Leverkusenu se v posledním ligovém kole proti Unionu Berlín ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body. Hostující Mönchengladbach také remizoval a přišel o dva body s Bayernem. V domácím týmu se prosadil v prvním utkání jednou brankou Moussa Diaby. V dresu hostujícího týmu Mönchengladbachu se v prvním zápase jedenkrát prosadil Alassane Plea. Domácí Leverkusen se představí poprvé před domácími fanoušky, stejně tak hostující Mönchengladbach odehraje první venkovní zápas.

Tým Pozice Zápasy Výhry Remízy Prohry Body Skóre
Leverkusen 9 1 0 1 0 1 1:1
Mönchengladbach 10 1 0 1 0 1 1:1

Dobré vědět:

• V 4 z posledních 5 zápasů Leverkusen nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Mönchengladbach nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)