Tsunami soutěží od Tipsportu

Na úvod si dáme klasiku. Oblíbené Mistrovství Česko-Slovenska v sázení pojede od 15. září. Pravidla zůstávají stejná, dotace se šplhá nad hranici 2 000 000 Netů. Po kvalifikaci (její vítěz si polepší o 100 000 Netů) přijdou na řadu vyřazovací boje. Celkového šampiona potěší 250 000 korun na sázky! Navíc může spolu s dalšími třemi nejúspěšnějšími tipéry a čtyřmi lídry kvalifikace vyhlížet prosinec a Turnaj mistrů.

Začátek zámořské NHL si můžete zpříjemnit svižnou hokejovou tipovačkou, ale už o pár dní později, 13. října, buďte připraveni na start sázkařského maratonu s velkou dotací a odměnami pro všechny, kterým se jej povede dokončit. Potěšíme také znalce domácí politické scény, na něž čeká tipovačka k volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Říjen bude opravdu nabitý – v jeho závěru přijde na řadu Desítka. Původní verzi, která byla kdysi populární v Chanci, jsme lehce upravili a chceme ji nabídnout v zábavnější verzi. Je to soutěž, kterou si spousta z vás přála. S jednoduchými pravidly založenými na tipování vítězů deseti konkrétních zápasů fotbalových lig (česká + slovenská, zahraniční top soutěže).

Na začátku posledního měsíce v roce 2017 začne Turnaj mistrů. V něm doplní šestnáct kvalifikovaných z obou Tipcupů dalších 1 008 nejlepších z Tipligy. Vyřazovací systém určí šampiona a nového majitele luxusního BMW X6! Mezi nejlepší rozdělíme také více než 500 000 Netů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..