Sázkové události roku 2020

Rok plný zajímavých akcí, které se netýkají samozřejmě jen oblíbených sportů – fotbalu a hokeje. Australian Open už sice máme pro letošek za sebou, ale hodí se připomenout, že alternativ pro nadšence sportovního sázení bude ještě mnohem více. Chystá se nejen světový šampionát v ledním hokeji, který bude bavit diváky většinu května, ale především pak EURO, tedy fotbalové mistrovství Evropy, tentokrát opět s českou účastí – a kořením budou duely Čechů s největšími favority z Anglie a také úřadujícími vicemistry světa z Chorvatska…

Hokejový stadion

Začněme hokejem aneb MS se blíží

Mezi žhavé sázkové události roku 2020 patří bezesporu mistrovství světa v ledním hokeji, které každoročně budí zájem českých, ale i ruských, finských, amerických nebo švédských fanoušků. Světová špička je hodně úzká a nedá se dopředu tvrdit, jestli vyhraje Kanada, Rusko nebo Finsko, ostatně – vloni jsme viděli leccos napínavého a Suomi nakonec ovládli semifinále i finále, kde zajisté nepatřili k favoritům. Vsadíte si na to, jestli Češi získají po letech mlčení zase medaili nebo Slováci postoupí do čtvrtfinále? Nebo naopak na to, že Švédsko po nějaké době zase ovládne MS jako s Lundqvistem v brance?

Fotbalový stadion

Liga mistrů a Evropská liga aneb fotbalová klání

Sázkové události roku 2020 určitě přináší i další ze sportů – tedy fotbal. Kromě toho, že se chystá EURO s hvězdami Anglie, Itálie nebo Francie a Chorvatska – můžeme mluvit ještě o dvou soutěžích, konkrétně Lize mistrů a Evropské lize. Bude to tentokrát Liverpool, Real Madrid nebo jiný klub, který zrovna vévodí světovým tabulkám? Nechme se překvapit, protože kandidátů je opravdu hodně.

Tenisový kurt

A nezapomínejme samozřejmě ani na tenis…

Další zajímavé sázkové události roku 2020 se týkají například i bílého sportu. Například květen bude ve znamení French Open, krátce po prázdninách se zase uvidíme na US Open. Favoritky jsou jasné, třeba Simona Halepová nebo Serena Williamsová. Nebo překvapí ještě někdo ze širšího pelotonu, třeba opět Muguruzaová či Svitolinová?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..