Sázkové události roku 2018

Na co letos sázet? Sázkové události roku 2018 nejsou vždy jen o sportu

MS v hokeji se pořádá každý rok, letošek bude ale výjimečný i díky mnoha jiným sportovním akcím. Volí se také český prezident, tuzemské voliče čekají i volby do senátu. Fotbalový šampionát bude bez české účasti, ale zato se spoustou zářivých hvězd. A olympijské hry v Koreji? O těch ani není třeba dlouze mluvit, jde tu o skutečně proslulý fenomén!

Bohatý rok na společenské i sportovní události, nikdo se nebude nudit

Přímá volba prezidenta během ledna, která má hned několik vážných favoritů. Olympijské hry v únoru, kde mohou zazářit české hvězdy, například hokejisté mají doslova volnou cestu k jedné z medailí. I bronz by zde byl velkým úspěchem, na nějž se nezapomene. V květnu hokejové mistrovství světa, kde si možná čeští fanoušci spraví chuť z olympiády, ale také si mohou udělat výlet do nedalekého Dánska. V červnu pak světový šampionát ve fotbale, který nesmí uniknout žádnému příznivci kulatého nesmyslu. A to jsme teprve v pololetí! Ještě někdo si myslí, že sázkové události roku 2018 nestojí za nic? Byla by škoda si něco podobného myslet, ochudit se o únorovou olympiádu nebo červnové zápasy špičkových fotbalových hráčů je skoro hříchem, zvláště pro sportovní fandy.

Se sportem ještě nekončíme, v září nás čeká atletika, aneb sázkové události roku 2018

Kontinentální pohár v atletice je hlavní tahákem sportovních fandů hned po prázdninách, do Ostravy se podívá řada českých a světových hvězd. U vybraných sázkových kanceláří si lze vsadit i na to, jaký bude růst českého nebo slovenského HDP nebo kurz české koruny k euru. Nesmíme zapomínat ani na populární televizní sérii Hra o trůny, která trhá rekordy ve sledovanosti. Kdo usedne na konci osmé série na Železném trůnu a stane se lídrem Sedmi království?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..