Sázení na UFC

Bojová umění jsou dnes hodně populární a nahrazují i dřívější oblibu boxerských klání. Ultimade Fight Championship sídlí v USA v Las Vegas a vydělává na popularitě těchto sportovních soubojů už dlouhá léta, první duel se odehrál v Coloradu již v první polovině devadesátých let minulého století, určitě se tedy dá mluvit o dlouhodobé tradici. Jména jako Jon Jones, Stipe Miocic nebo Daniel Cormier nejsou fanouškům UFC určitě nijak neznámé, podobně jako například Alex Ovečkin, Sidney Crosby nebo Patrick Kane hokejovým příznivcům.

UFC, to rozhodně nejsou jenom boxeři

Pravda, kategorie jsou podobné jako u boxu, ale sázení na UFC rozhodně není jen o tomto sportu, jako spíš o mnoha dalších věcech – judo, jiu jitsu, taekwon-do a řada dalších stylů. Muži mají nejen muší váhu (závodníci mezi 52 a 57 kily), ale také těžkou váhu (93 až 120 kilogramů), u žen je nejnižší váha tzv. „slámová“, tedy do 52,2 kilo, následuje muší a bantamová. UFC se také vysílá pravidelně na televizních obrazovkách, své příznivce si získává nejen v ČR a je pravdou, že popularita zřejmě bude v dalších letech ještě výrazně růst. Celkem dvanáct váhových divizí, osm pro muže a čtyři pro ženy, šampioni jako Valentina Ševčenková, Jon Jones nebo Amanda Nunesová, tady jistě každý příznivec sázení na UFC hodně zbystří…

Sázky na tuto sportovní kategorii jsou velkým hitem

Kurzové sázení na UFC mluví jasnou řečí – nelze tu remizovat, jeden ze soupeřů prostě musí odejít z arény s vavříny vítěze, druhý zase bude muset zkousnout trpký úděl toho poraženého. Někdy se kurzy na oba dva zápasníky prakticky neliší a je také věc štěstí, jakou budou mít zrovna formu. Pravidelným sledováním těchto duelů se ale jistě vypracujete do role odborníka, který bude moci udělovat svým přátelům – sledujícím a sázejícím v rámci UFC – nejednu cennou radu. Nakonec, proč něco tak napínavého nesledovat, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..