sázky na ms ve fotbale

Sázení MS Fotbal 2018

Největší svátek fotbalu je tady, mistrovství světa, které tentokrát pořádá Rusko, svede k sobě dvaatřicet nejlepších mužstev, jež se utkají ve vzájemných nervy drásajících bitvách. Největším překvapením kvalifikace byl určitě nepostup Italů. Zkrátka, Švédi ukázali, že dokáží hrát v evropském fotbale důstojnou roli a favorita v baráži hodně překvapili. Šampionát si zahraje Francie, ale také Srbsko, Chorvatsko, Německo nebo Polsko. Kdo nakonec získá titul? Sázkovky možná mají jasno, vy ale důkladně rozvažujte. Ve fotbale je krásné to, že nikdy nic není tak docela jisté…

Sázení MS Fotbal 2018 aneb favorité jsou obhájci titulu

Něco vám napovídá, že zase vyhrají Němci? Ano, dá se to docela dobře předpokládat. Mají nejlepší možnost obhájit titul, stále mají nejzářivější hvězdy a co je nejdůležitější, také silného týmového ducha. Domácí Rusové patřit k favoritům jistě nebudou, jejich maximem bude čtvrtfinále. Italové nepřijedou, Španělé se s trochou štěstí ocitnou v nejlepší čtveřici mužstev. Velké šance se dávají i Brazilcům, ale kdo si při sázení MS fotbal 2018 vzpomene na čtyři roky starý výprask od Němců, bude možná trošku zdrženlivější – ačkoliv nic nenapovídá tomu, že by se snad měla historie jasně opakovat.

Dobré šance se dávají papírově i Francii, mistr světa z roku 1998 a evropský šampion z roku 2000 se znovu dostává do skvělé formy. V širší světové špičce určitě figurují i Argentina nebo Belgie nebo Portugalsko, u těchto mančaftů by ale bylo prvenství spíše překvapením. Jedním dechem ale musíme dodat, že s medailí se dost možná počítat dá! A jak známe houževnaté Belgičany nebo míčové kouzelníky z Argentiny, nikdy se nevzdávají předem.

Outsideři budou hlavně Tunisko nebo Saúdská Arábie

Dostat se přes kvalifikaci v Africe nebo Asii je možná o něco snadnější než v Evropě, ale mnoho týmů bude podle všech myslitelných předpokladů spíše do počtu. Když si srovnáme pozici Jižní Koreje nebo Tuniska a Saúdské Arábie, vychází nám kurzové hodnoty hodně vysoko. V případě Saúdské Arábie je sázka na titul skoro až sebevražedná, přesahuje hranici tisícovky ku jedné, takže skutečně jen teorie. Šlo by o jedno z největších překvapení v dějinách fotbalu, pokud by tento tým přešel hranici osmifinále, totéž platí pro Panamu nebo Kostariku.

Černý kůň? Když se podíváme podrobněji na sázení MS fotbal 2018, rozhodně to bude třeba Uruguay nebo Chorvatsko. Nahlas můžeme mluvit i o Angličanech, kteří na velký úspěch čekají více než půl století a rozhodně je taková prodleva nemůže bavit, zvláště pokud hrají doma tu nejkvalitnější a nejsledovanější ligu světa. Po dlouhé době se na MS podívají i Srbové, jejich šance jsou ale samozřejmě dost nízko, i kvůli mládí sestavy. Sečteno a podtrženo, zkuste vsadit na německou nebo španělskou medaili a rozhodně se nespálíte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..