Happy Hours

Happy Hours na tikety u sázkové kanceláře Fortuna!

Happy Hours na tikety!

Využívejte Happy Hours a zvyšte tak své výhry

Sázejte ve vymezeném čase na www.ifortuna.cz a navyšte si kurzy tiketů až o 30%! Sázkové možnosti jsou den ode dne užší vzhledem ke stávající situaci, ale díky Happy Hours si můžete rychle zlepšit náladu. Pokud patříte mezi milovníky LIVE sázek, tak budete zklamáni, zvýhodnění se vztahuje pouze na klasické kurzové sázení. Neváhejte a využijte této senzační nabídky.

Kdy získat třicetiprocentní zvýhodnění?

Třicetiprocentní navýšení AKO tiketů můžete využit mezi 11. až 12. hodinou a 15.až 16. hodinou. Pro získaní zvýhodnění musíte vsadit 50 korun a zadat minimálně šest tipů na tiket, každý s kurzem 1,3 a více. Každý den si takto můžete přijít až na 2500 Kč. Stačí jen na tiket přidat bonus Happy Hours, který naleznete vlevo na horní liště při vyplňování tiketu u sázkové kanceláře Fortuna a trefit všechny Vaše tipované zápasy.

Podmínkou tohoto zvýhodnění je, že nesmíte tiket předem vyplatit a musíte počkat až do konce všech Vašich zápasů. Dalším důležitým poznatkem je, když dojde ke zrušení zápasu jednoho, či více zápasů z Vašeho tiket, nárok na třicetiprocentní zvýhodnění zaniká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..