Sázková Kancelář

Srovnání kanceláří, Bonusy, AKCE

Live sázení

Sázky naživo dávají sázkařům lepší kontrolu nad sázkami, no vyžadují také rychlé a správné rozhodování.

Skvělou věcí na live sázení je to, že můžete své tipy přizpůsobit vzhledem k aktuálnímu skóre a samotnému vývoji zápasu.

Představte si, že chcete vsadit na fotbalový zápas mezi Realem Madrid a Osasunou v poháru. Real Madrid je velkým favoritem pravděpodobně zvítězí. Tomu odpovídá i nízký kurz. Co se však stane, pokud outsider v úvodu zápasu nečekaně střelí rychlý gól? Protože Real jako veliký favorit prohrává, kurz na ni tak vzrostl. Vy však stále věříte, že je v jejich silách zápas otočit a tak vsadíte na Barcelonu, tentokrát již s ale vyšším kurzem jako na začátku utkání.

Některé zápasy ale prostě neprobíhají tak, jak bychom si přáli nebo jak bychom čekali. Proto je velmi důležité zůstat disciplinovaní a zbytečně nepodléhat emocím.

Než začnete…

Pro skutečné experty v daném sportu jsou sázky v průběhu utkání skvělou možností, jak zvýšit svůj zisk. Ti, kteří danému sportu rozumějí, jsou schopni skvěle předvídat budoucí vývoj zápasu a naplno těží z informací o průběhu sportovního utkání. Dokáží zohlednit různé statistiky ze všech herních situací a tipovat tak přesněji a úspěšněji. Nicméně i expertům a sázkařům s mimořádnými znalostmi ohledně nějakého sportu je doporučeno začít s live sázkami pomalu.

Mějte také na paměti, že pro sázení v průběhu utkání je velice důležité mít možnost zápas také sledovat. Některé live streamy ale můžou vysílat se zpožděním.

Při sázení na sázkových burzách je dobré mít taky přehled o svých sázkách – uzavřených i neuzavřených. Hlavně v začátcích se může stát, že někde nabízíte kurz, který byste už nabízet nechtěli. Pro někoho, kdo vaši sázku akceptuje, to může znamenat snadné peníze a vy byste tak o ně snadno mohli přijít.