Sázková Kancelář

Srovnání kanceláří, Bonusy, AKCE

10 rychlých tipů pro začínající sázkaře

Začínáte sázet na sport? Máme tu pro vás 10 rychlých tipů pro začínající sázkaře

Sázkařem se nestanete přes noc, tedy alespoň ne tím opravdu úspěšným. Pokud chcete malý návod, jak se stát obávaným začátečníkem a stoupat po malých krůčcích vzhůru, jsme tu pro vás! 10 rychlých tipů pro začínající sázkaře by si měl přečíst každý, kdo se chce dobře orientovat ve světě kurzových sázek na fotbal, hokej nebo tenis…

Vybrat si spolehlivou sázkovou kancelář je opravdu nutný základ

Takže pěkně popořadě, je tu naše desítka doporučení…

  1. Jakou sázkovou kancelář zvolit? Prostě si vyberte takovou, která bude vašemu srdci nejmilejší. Rozdíly nejsou nijak obrovské, a to platí i pro kurzové sázky, takže na českém trhu těžko šlápnete vedle. Spolehlivost je namístě, nechte si něco doporučit od dobrých přátel.
  2. Učte se, podobně jako v jakémkoliv jiném oboru. Sportovní sázení je svým způsobem věda, které se musíte napít plnými doušky, a nikoliv jen zlehka usrknout a tvářit se potom jako světoví šampioni. Neustále se můžete zlepšovat a trochu se přiučit i od zdatnějších kolegů.
  3. Chce to trochu trpělivosti. Žádný učený z nebe nespadl, možná se zprvu nebude dařit, tak se na to připravte a neželte těch pár stokorun. Chce to více přemýšlet a taktizovat, zkoušet tu či oni sázku. Nedal Ovečkin branku dnes v noci? Možná bude mít lepší formu třeba za týden!
  4. Deník sázkaře rozhodně není od věci. Sázejte hlavně na sport, který je vám nějak blízký a jemuž alespoň trochu rozumíte. Sportovní odvětví, o němž nevíte prakticky nic, asi nebude pro začátek právě dobrým řešením. Štěstí není nekonečné, můžete prohrát – a znechutit se.
  5. Tvrdá mravenčí práce? Ale ano. Chtělo by se říci, že se budete před sázkou muset trochu prokousat spletí čísel a statistik. Projděte si, kdo proměňuje v kádru Bostonu Bruins nejčastěji přesilovky a proč právě David Pastrňák? Musíte vědět, kdo v jakém týmu hraje doslova prim!
  6. Žádnou paniku. Mějte svou mysl pod kontrolou a nenechte se unést aktuální situací. Pokud třeba při live sázkách prohrajete stovku, nesnažte se ji okamžitě vyhrát zpátky. Uklidněte své myšlenky a pak taktizujte, jak by se dalo vsadit lépe – a tentokrát budete už úspěšnějšími.
  7. Live sázky nebo raději ty předzápasové? Udělejte si v tom jasno. Co je vám bližší a co se bude lépe sázet? Máte intuici, díky které vycítíte změnu v zápase? Nebo se spíše soustředíte na to, abyste tipovali výsledky bez rušivého elementu a pak už se jen dívali na přímý přenos.
  8. Nebojte se využít tipy od těch úspěšných. Pokud se inspirujete u sázkaře s vynikajícím skóre, je nižší pravděpodobnost, že uděláte nějakou chybu. Nemusíte kopírovat do posledního detailu, ale nějaký zajímavý tiket určitě napodobit můžete. Chcete přeci vyhrát, no ne?
  9. Dodržujte svůj rozpočet. Když prohrajete větší množství peněz, je prostě čas přestat. Vytvořte si denní, týdenní a měsíční rozpočet, nikdy ho nepřekračujte. Pokud nemáte pevnou vůli, využijte zodpovědné hraní přímo v osobnímu profilu na webu sázkové kanceláře.
  10. Poučte se ze svých chyb. Mistrů světa je před podáním sázenky hodně, lidé si potom rvou vlasy nad tím, že neuspěli. Vy to ale dělat nemusíte, protože víte, že příště už to bude lepší. Každý přece někdy dělá chyby, ale jen hlupák by se z nich nikdy nepoučil a konal stále stejně.

Vyberte si to svoje aneb 10 rychlých tipů pro začínající sázkaře je tu jen pro vás…

A to je našich deset rychlých tipů pro začínající sázkaře. Našli jste se? Budete se podle nich alespoň částečně řídit? Vězte, že začínající sázkař neznamená ostřílený profesionál, možná ztratíte pár tisíc, než budete trochu jistější. Dobře si však rozmyslete, kolik můžete měsíčně postrádat a pak bude případná tučná výhra hodna velké oslavy…