Tipsport

Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kursové sázky, byla založena v květnu roku 1991. Činnost provozuje na základě licence ministerstva financí ČR podle zákona č. 202/90 Sb. o loteriích a jiných podobných hrách. Hlavním předmětem její činnosti jsou kursové sázky, především na sportovní události, ale také na číselné hry (například ruleta) či události veřejného zájmu.

Tipsport sázková kancelář byla založen a dodnes je provozována jako ryze česká soukromá firma, bez jakékoli účasti státu či zahraničního kapitálu. Zvyšování počtu poboček (především v období let 2000-2005) a rozšiřování a zkvalitňování nabídky služeb vedlo nejen k nárůstu klientely, ale mělo vliv i na posílení důvěryhodnosti Tipsportu a jeho pozice na trhu kursových sázek. Z celkového objemu peněz vložených ročně do sázek jich prosázejí Češi asi 45% právě u sázkové kanceláře Tipsport.

Sázková kancelář Tipsport

Fotbal, hokej, tenis a basketbal patří ke sportům, na něž se sází nejvíce Šíře kursové nabídky Tipsportu je opravdu značná. Denní nabídka nezřídka obsahuje 400 – 500 příležitostí, což je rozsah, jaký nabízí málokterá sázková kancelář na světě.

U sázkové kanceláře Tipsport si lze v plné sezóně běžně vsadit kupříkladu až na 50 fotbalových soutěží (včetně argentinské, brazilské, mexické, 4. a 5. anglické, 3. a 4. skotské nebo velšské ligy), na desítku hokejových evropských ligových soutěží, na kanadsko-americkou NHL, na tenis, basketbal, házenou, volejbal, box, lyžování, motoristické sporty, cyklistiku, golf, snooker a další sporty. Sázet u Tipsportu lze na všechna významná utkání či akce typu světových a evropských šampionátů, olympiády nebo světových a nadnárodních pohárů. Rozsah kursové nabídky sázkové kanceláře Tipsport je přitom rok od roku rozšiřován, v současnosti lze najednou sázet běžně až na 115 různých soutěží v 15 druzích sportu.


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.