Fortuna

Registrace

 

Fortuna sázková kancelář a její mateřská společnost Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském, polském a maďarském trhu. Na chorvatském trhu působí sázková kancelář Fortuna prostřednictvím partnerské společnosti, která není součástí holdingu, ale patří do investiční skupiny Penta. Skupina trvale investuje do vývoje nových produktů a rozšiřuje stávající síť poboček a služeb.

Díky své dvacetileté historii je sázková kancelář Fortuna zavedenou značkou na trhu kurzových sázek i mezi zákazníky. Během let se skupina vyprofilovala v lídra určování trendů v sázkovém sektoru. Důkazem je rychlý vzestup online sázení, které Fortuna sázková kancelář mezi prvními představila na Slovensku a následně i v Česku. Klíčovou devizou společnosti jsou profesionální a zkušení bookmakeři, kteří se výborně orientují na lokálních trzích. Znalost sportů a sázkařského prostředí jim umožňuje nastavovat kurzy tak, aby společnost byla vysoce konkurenceschopná a zároveň atraktivní pro klienty, protože dobrý bookmaking umožňuje přijímat i vysoké sázky. Fortuna sázková kancelář rovněž dává klientům jistotu rychlé výplaty výher.

Úvodní stránka sázkové kanceláře Fortuna

Kurzové sázení

LIVE Sázky

Sázková kancelář Fortuna

Fortuna Entertainment Group byla jedním z prvních operátorů, kteří představili online sázení na Slovensku v roce 2007. V roce 2009 se chopila příležitosti zúročit svoji dosavadní zkušenost a vstoupila na český trh v návaznosti na legislativní změny. Okamžitě se zde profilovala jako jednička na trhu s LIVE sázením prostřednictvím internetu.

Produkty

  1. Kurzové sázení
  2. LIVE sázky
  3. VEGAS – Online Casino

Bonusy

Vstupní bonus až 3000 Kč a 200 Kč na ruku!

Platební možnosti

  • Platební karty
  • Vklad bankovním účtem
  • Vklad na pobočce

 

1 komentář: „Fortuna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.