Fortuna sázková kancelář

Sázková kancelář Fortuna a její mateřská společnost Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském, polském a maďarském trhu. Na chorvatském trhu působí sázková kancelář Fortuna prostřednictvím partnerské společnosti, která není součástí holdingu, ale patří do investiční skupiny Penta. Skupina trvale investuje do vývoje nových produktů a rozšiřuje stávající síť poboček a služeb.

Díky své dvacetileté historii je sázková kancelář Fortuna zavedenou značkou na trhu kurzových sázek i mezi zákazníky. Během let se skupina vyprofilovala v lídra určování trendů v sázkovém sektoru. Důkazem je rychlý vzestup online sázení, které Fortuna sázková kancelář mezi prvními představila na Slovensku a následně i v Česku. Klíčovou devizou společnosti jsou profesionální a zkušení bookmakeři, kteří se výborně orientují na lokálních trzích. Znalost sportů a sázkařského prostředí jim umožňuje nastavovat kurzy tak, aby společnost byla vysoce konkurenceschopná a zároveň atraktivní pro klienty, protože dobrý bookmaking umožňuje přijímat i vysoké sázky. Fortuna rovněž dává klientům jistotu rychlé výplaty výher.

Sázková kancelář Fortuna

Fortuna Entertainment Group byla jedním z prvních operátorů, kteří představili online sázení na Slovensku v roce 2007. V roce 2009 se chopila příležitosti zúročit svoji dosavadní zkušenost a vstoupila na český trh v návaznosti na legislativní změny. Okamžitě se zde profilovala jako jednička na trhu s LIVE sázením prostřednictvím internetu. Na dalších trzích online sázení zatím nebylo umožněno.

1 komentář: „Fortuna sázková kancelář

  • 4.12.2011 (07:56)
    Permalink

    Hoši!Jestli já budu hledat druhý den výsledky Lota a oni tam nebudou,tak se na to vykálím a nebudu sázet.Už vidím,jak vás to mrzí,(ale stejně),měli by jste být akčnější.(Mám to rád).To je samozřejmě sranda,ale chci,aby když napíši Loto do vyhledávače,a napíši číslo sázenky tak vím na čem jsem.Jestli se to táhne večer v osum hodin,tak ve čtvrt na devět to musím vědět.Akce pronásleduje akci.Jestli mi odpovíte,tak děkuji.A dejte se dohromady,nebo vás vyměním.(Zase sranda).Zdravím vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sportovní výživa Extrifit pro silové sporty