Sázková Kancelář

Srovnání kanceláří, Bonusy, AKCE

Frankfurt – Stuttgart – 12.09.2021 15:30

Frankfurt přivítá v neděli v 15:30 v rámci 4. kola Bundesligy v Commerzbank–Areně Stuttgart. Svěřenci domácího trenéra Olivera Glasnera si v prvních třech kolech připsali dva body a jsou na čtrnácté pozici v tabulce, hosté získali tři body a po úvodních třech kolech jsou na třinácté příčce tabulky.

Předzápasová analýza Frankfurt proti Stuttgartu

Bundesliga má na programu 4. kolo, ve kterém v neděli v 15:30 hostí Frankfurt tým Stuttgartu. V prvních třech utkáních nového ročníku si Frankfurt připsal dva body, hosté ze Stuttgartu z prvních tří kol získali tři body, čímž se zařadili na třináctou příčku tabulky. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Frankfurtu a zápas skončil nerozhodně 1:1.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

V minulém kole hostující stuttgartští hráči ztratili všechny body s Freiburgem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Frankfurt remizoval s Bielefeldem a byla to již druhá dělba bodů v řadě. V dresu hostů ze Stuttgartu se v prvních třech utkáních prosadil dvakrát Marc–Oliver Kempf. V domácím týmu se prosadil v prvních třech utkáních Jens Hauge dvěma brankami.

Tým Pozice Zápasy Výhry Remízy Prohry Body Skóre
Frankfurt Eintracht 14 3 0 2 1 2 3:6
Stuttgart 13 3 1 0 2 3 7:8

Frankfurt proti Stuttgartu náš tip

Domácí tým Frankfurtu remizoval v posledních dvou zápasech. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech.

Dobré vědět:

• Frankfurt má serii 2 remíz v řadě
  • Stuttgart má serii 2 ligových porážek v řadě
  • Frankfurt udržel čisté konto v 1 z 1 domácích ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Frankfurt nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Stuttgart nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)