Sázková Kancelář

Srovnání kanceláří, Bonusy, AKCE

Sázení Manchester City – Liverpool

Souboj dvou velkých ostrovních jmen, plno akce, nervozity na obou stranách a zajímavých chvilek, devadesát minut napěchovaných zajímavou podívanou. Přesně o tom je každoročně zápas mezi Liverpoolem a Manchesterem City. Právě Citizens ještě před pár lety byli spíše chudými příbuznými městského rivala United, ale v současné době je to úplně jinak. Po vstupu bohatého majitele z arabského světa City válcují doslova celý svět. Liverpool ale umí překvapit…

Sázení Manchester City vs Liverpool je hlavně o spoustě emocí

Pojďme se podívat na sestavu Manchesteru City. Je takřka bezchybná, protože v Premier League získala 87 bodů v prozatímních 33 zápasech. Neprůchodná obrana, výborný brankář Ederson, podporovaný hvězdou zálohy De Bruynem a kanonýry Sterlingem a Agüerem. Co dodat, Citizens jsou králi Anglie a možná se brzy podaří ovládnout i Ligu mistrů, což je jasným dlouhodobým cílem arabských majitelů. A to se chystá ještě pár dalších posil během letní pauzy, pak už možná Cities nebudou vůbec k poražení! Sázení Manchester City vs Liverpool je ale hodně obtížná záležitost. Jak to vypadá z pohledu statistiky, tedy ve vzájemných zápasech posledních let?

Pro někoho je to možná překvapivé, ale poslední vzájemný zápas v polovině ledna letošního roku vyhrál Liverpool, a to jen o jedinou branku (4:3), když Citizens v závěru mohutně dotahovali skóre. Kurzy českých sázkových kanceláří přitom tehdy mírně favorizovaly Manchester City. Když se ale trochu podíváme do historie, najdeme tu hodně různorodé výsledky. Tak například, Citizens v září 2017 vyprovodili v domácí aréně Liverpool hned pěti brankami, v březnu 2016 ale ovládl zápas Liverpool v poměru 3:0. Z posledních deseti vzájemných zápasů tak skončilo jedno remízou, čtyři vítězstvím Citizens a pětkrát se radovali Reds. To nevyznívá zrovna přesvědčivě, i když média celého světa obvykle favorizují papírově kvalitnější z týmů, tedy Manchester City.

Liverpool je spícím drakem, který už dokázal ovládnout i Ligu mistrů

Vyhrát v Lize mistrů, a to v běhu let hned pětkrát! Třikrát získat trofej pro vítěze Evropské ligy, respektive Poháru UEFA. Sedm titulů v FA Cupu a osmnáct v domácí nejvyšší soutěži. Jistě, historie Liverpoolu je hodně bohatá, v posledních letech se rozhodně nedá říci, že svěřenci Jürgena Kloppa nejsou slavní a úspěšní, je tomu právě naopak. Sázení Manchester City vs. Liverpool tak rozhodně není tak jednoznačné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jistě, poslední triumf v Lize mistrů je trochu vousatější, konkrétně z jara 2005. Na druhou stranu, držet se mezi první pěticí týmů v Premier League, a to vlastně dlouhodobě, je navýsost skvělým výsledkem.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat