Sázková Kancelář

Srovnání kanceláří, Bonusy, AKCE

Mistrovství světa ve fotbale, na koho vsadit?

Blíží se jeden z největších svátků fotbalu, každé čtyři roky sjednotí fotbalové fanoušky světový šampionát, který skutečně baví celé masy lidí! Český tým bude chybět a totéž platí i o Slovácích, ale našinec si jistě najde své favority, ať už půjde o kohokoliv. Fandíte preciznosti Němců, míčové ekvilibristice Brazilců a Portugalců nebo zůstanete srdcem u staré dobré Anglie? Možností je vskutku hodně, tak na kterou vsadit?

Mistrovství světa ve fotbale, na koho vsadit? Je tu Evropa i Jižní Amerika!

Na koho vsadit, když se blíží světový šampionát? To je samozřejmě těžká hádanka, ale můžeme si ji rozkrýt i díky historickému vývoji. Kdo se nejčastěji raduje ze zisku trofeje? Jistě, jsou to Brazilci nebo Němci, v poslední generaci dominují i Španělé a zapomínat nesmíme ani na úspěšnou Argentinu. Možností je zkrátka dost. Na fotbalu je krásné to, že nikdy nemáte nic dopředu jisté a musí se hrát hlavně srdcem, i když technika je také věcí hodně důležitou. Týmového ducha mají připraveného na jedničku hlavně Němci, ale pokud si vzpomeneme třeba na tažení Francie na domácím šampionátu v roce 1998, nesmíme podceňovat ani jiné týmy.

Když se blíží mistrovství světa ve fotbale, na koho vsadit? Možností je tu hned několik, do širší světové špičky nakonec patří i Angličané, kterým dorostla skvělá generace v čele s Kanem nebo Sterlingem a Rashfordem. Jistě, věk by mohl být trochu i anglickým nepřítelem, ale entuziasmus je na podobných akcích klíčový a dravost mládí může někdy znamenat hodně. Mluvit o tom, že Belgie je outsiderem nebo třeba o tom, že Portugalsko by nemuselo zvládnout úlohu úřadujícího evropského šampiona? To by rozhodně nešlo považovat za nějak fundovaný názor, spíše naopak. Možná bychom si pak mohli pomyslet, že autor výroku fotbalu ani zbla nerozumí!

Tunisko podle tipérů určitě nevyhraje, u Saúdské Arábie platí totéž

Každý šampionát má své favority, ale také outsidery. Mistrovství světa ve fotbale, na koho vsadit? Určitě ne na Tunisko, Jižní Koreu nebo Panamu, v propadlišti dějin podle sázkovek skončí také Saúdská Arábie. Situace samozřejmě není tak jednoznačná jako v hokeji, kde na nedávné olympiádě hodně překvapilo houževnaté mužstvo Německa, ale některé věci můžeme ve sportu tvrdit skoro s jistotou. Hranici osmifinále podle papírových předpokladů určitě nepřejde Egypt, Japonsko nebo Austrálie, ačkoliv zrovna u těchto mužstev není postup ze základní skupiny zcela nepravděpodobným. Fotbal nemá logiku, jak praví známé rčení a můžeme se jistě mýlit, ale díru do světa rozhodně neudělá ani Dánsko nebo Mexiko. Naopak u kvarteta Brazílie, Francie, Německo a Španělsko se s medailovými tipy určitě trefíte nejméně v jednom případě!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat