Sázková Kancelář

Srovnání kanceláří, Bonusy, AKCE

Liga mistrů 2019 – sázky na to kdo vyhraje?

Příští ročník nejprestižnější klubové soutěže světa, to jsou fotbalová klání, na jaká se nezapomíná. Ale jak známo, vítěz může být jen jeden, i když je pravda, že v některých sezonách by si postup do finálového boje zasloužilo mnohem více týmů než jen dva. Určitě by ale bylo zajímavé vzít si křišťálovou kouli a zkusit si trochu zavěštit, jak to bude v roce 2019. Letos to bezesporu vypadá na Real Madrid a černým koněm je bezesporu AS Řím, pokořitel mnohem slavnější Barcelony.

Liga mistrů 2019 – kdo vyhraje titul a čí kapitán zvedne pohár?

Věhlasných evropských týmů, které jsou každoročně považovány za favority, je tu rozhodně nejméně deset. V rámci anglické Premier League můžeme dát důvěru oběma celkům z Manchesteru, tedy Manchesteru United a Manchesteru City, ale také Liverpoolu a Chelsea. Arsenal má už léta smůlu, ale patří určitě do širší evropské elity a jeho šance jsou také relativně vysoké. Pokud nahlédneme do španělské LaLigy, trojlístek Atlético Madrid, Real Madrid a FC Barcelona rozhodně vyčnívá nad zbytek startovního pole a hraje prim i v Evropě.

A co Serie A? Liga mistrů 2019 – kdo vyhraje se bude týkat hned čtveřice italských týmů. V popředí jsou Juventus a Neapol, nepodceňujme ani sílu Interu Milán nebo AS Řím, vždyť Vlci dokázali nedávno vyřadit slovutnou Barcelonu. Německá Bundesliga už není takovým obrem, jakým bývala kdysi – ale možná role spícího giganta některým týmům svědčí. Třeba Bayern Mnichov nebo Borussia Dortmund budou v příštím ročníku Champions League pro nejednoho soupeře velkým oříškem, to si můžeme být naprosto jistí!

Kdo bude spíše bez šance? Jsou to hlavně týmy s malým rozpočtem

I fotbal dělají peníze, pokud máte silné zázemí, můžete si pořídit hvězdné posily a brzy se úroveň týmu výrazně zvedne. Pokud ale finance nemáte, bohužel si musíte vystačit s kádrem, který máte k dispozici. Přesně to bylo v letošní sezoně vidět třeba u Benfiky Lisabon, která nezískala v rámci základních skupin ani jeden bod a se skóre 1:14 po šesti utkáních patřila k nejhorším.

Liga mistrů 2019 – kdo vyhraje? Takřka s jistotou můžeme tvrdit, že to nebudou účastníci aktuálního ročníku, jako je třeba Feyenoord Rotterdam nebo APOEL Nikósie. Jejich velikost zkrátka neodpovídá evropským parametrům. Pro fotbal je ale určitě dobře, že podobné provinční týmy mají možnost získat finanční příspěvky ze strany UEFA a zkusit si zahrát s těmi nejlepšími – nakonec, někdy mohou opravdu překvapit. Jejich limitem je ale postup ze základních skupin, a pokud se bude opravdu dařit, tak je senzací třeba čtvrtfinále. Dál už by to bylo hodně těžké, ale víme, že AS Monaco každý v minulosti podceňoval a na přelomu tisíciletí se tu podařil skutečný sportovní zázrak, že?

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat